Poznávací plavby

Poznávací plavby nabízíme vždy v konkrétní lokalitě pro danou sezónu.

 

Nabízíme vždy nevšední dovolenou, vzdálenou od přeplněných letovisek. Plavba na lodi má nezaměnitelnou atmosféru, kterou poznali již naši předkové, kteří podnikali své první poznávací cesty právě na lodích. Loď uspokojí vaši touhu po objevování nových míst a lidí, ukrytou v každém z nás. Od doby, kdy se na lodích plavili naši předkové, se naštěstí mnohé změnilo. Jachta, na níž se vypravíte za vaším dobrodružstvím, vám nabídne luxusní ubytování ve čtyřech oddělených kabinách, dvě sprchy s teplou vodou, záchod, kuchyňský kout a společenskou místnost.

Kdo bude chtít, naučí se jachtu ovládat v našem jachtařském kurzu, pro zájemce o potápění máme připravené kurzy potápění. Zkušení potápěči jistě ocení naše vytypované lokality s úchvatnou podmořskou faunou a flórou, stejně jako bezpočet vraků lodí a letadel, které stojí za prozkoumání. Pro cestovatele máme připraveny okružní plavby, při nichž poznají starobylá města Středomoří. Na své si přijdou i ti, kdo chtějí strávit dovolenou sladkým nicneděláním a užíváním si moře.

Dovolená na moři je vhodná též pro rodiny s dětmi. Celý průběh plavby je tomu pak přizpůsoben, neplánujeme žádné velké jachtařské výkony, ale zaměřujeme se především na klidnou a pohodovou plavbu a kotvení v dobře chráněných zátokách nebo přístavech. Nemusíte se bát ani o bezpečnost, loď je vybavená všemi možnými dostupnými záchrannými prostředky počínaje záchrannými vestami přes záchranný ostrůvek pro 10 osob, záchranou bójí EPIRP, záchrané světlice atd.

Pokud jste fandové do rybaření, pak neváhejte a pojeďte zkusit štěstí. Ve Středomoří pochopitelně nebývá taková hojnost ryb jako například u břehů Norska, ale i zde si můžete přijít na své. Ovšem musíte se vybavit trpělivostí a potřebným rybářským náčiním. Že i zde se nechají ulovit pěkné kousky dokládají naše fotogalerie v sekci Nabízíme pro rybáře.

 

 

Kategorie: