Potápěčské a jachtařské kurzy

Kurzy nabízíme vždy v konkrétní lokalitě pro danou sezónu.

Potápěčské kurzy

Výcvik nových potápěčů je možný až do vyšších kvalifikací. Spolupracujeme s profesionálním instruktorem potápění (Advanced EANx IANTD č. 6134 - což pro laiky znamená: Může vyučovat a prakticky cvičit všechny zájemce o potápění do hloubky 40m s používáním obohaceného vzduchu o vyšší procento kyslíku až do 40% a dekompresní zastávkou až do 10 minut). Jeho hlavní krédo je, aby od nás odcházeli budoucí potápěči naprosto spokojení a vycvičení k bezpečnému potápění – nejen rekreačnímu (dovolenkovému), ale i připraveni k dalším, třeba i náročnějším nebo technickým ponorům. Naším společným hlavním cílem je BEZPEČNÉ A KVALITNÍ POTÁPĚNÍ.Kurzy se skládají z teorie, bazénových cvičení až do zvládnutí techniky a dále z ponorů ve volné vodě. Vyvrcholením kurzu je potápění na naší jachtě ve Středozemním moři.

Ceník

Všechny ceny jsou včetně certifikace a manuálu, při dokončení kurzu v ČR.
Ponor na zkoušku 500,-
OW Diver 5 900,-
OW EANx Diver 8 800,-
EANx Diver 3 900,-
Advance OW Diver 3 900,-
U těchto pěti kurzů cena včetně materiálu

Advance OW + EANx Diver 7 200,-
Rescue Diver 4 900,-
Deep Diver 7 900,-
Advance EANx Diver 7 900,-
Deep + Advance EANx Diver 12 800,-
Divemaster 15 000,-
O2 Provider 3 500,-


(ceník je převzatý od našeho instruktora, vyhrazujeme si právo na možné změny)

 

Jachtařský kurs

Nabízíme výukové plavby za účelem získání jachtařského průkazu oblast C.

V průběhu plavby bude odpřednášena teorie v tomto rozsahu:
1. Terestrická navigace
2. Plavební nauka
3. Plavební právo a předpisy
4. Meteorologie
5. Zdravověda

Samozřejmostí je, že obdržíte podrobná skripta, která Vám zůstanou k případnému dalšímu studiu. Po plavbě budete teoreticky vybaveni ke zkouškám pro oblast C - POBŘEŽNÍ PLAVBA.

Součástí plavby bude rovněž praktický výcvik v jachtingu. Naučíte se ovládat jachtu při plavbě pod plachtami i s motorem. Důkladně procvičíme zaplutí do přístavu a vyplutí z něj. Procvičíme kotvení, couvání s lodí, plavbu v noci a noční navigaci. Nacvičíte si manévr MUŽ PŘEZ PALUBU (MOB) a naučíte se zacházet se záchrannými prostředky.

Po týdnu intenzivního výcviku budete schopni sami zvládnout plavbu s plachetnicí a budete připraveni ke složení zkoušek na úřadě.

Na jaře a na podzim vždy plánujeme různé přeplavby, které jsou vhodné jako zápočtové plavby pro rozšíření průkazu na oblast B.

Kategorie: